Просічно-витяжні листи
Матеріал: Чорна сталь DC04
Форма отворів: квадратна вальцована, MQ
Розмір отвору: 16х12 мм
Крок: 1,5 мм
Товщина початкового листа: 1,5 мм
Корегована (загальна) товщина: 2,0 мм
Розмір листа: 1250х2500 мм
Площа отворів:75 %
Вага - 9 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип листа | Просечно-вытяжной |
| Материал листа | Сталь |
| Покрытие | Без покрытия |
| Вид по назначению | Конструкционный |
| Состояние изделия | Новое |
| Классификация по длине | Мерной длины |
| Толщина | 1.5 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Длина | 2500 мм |
| Вес 1 п.м. | 9 кг |
Информация для заказа
- Цена: от 3 700 ₴

