Фланцевый профиль (шинорейка) предназначен для быстрого изготовления соединительных фланцев на прямоугольных воздуховодах из оцинкованной стали.
Размеры профиля - 30 х 20 х 0,7 мм.
Профиль фланцевый S20 2,5м
Шинорейка вона ж монтажна шина, або єврошина – це профіль L-подібної форми, що має кілька ребер жорсткості.
Стрічкова гума, є ущільнюючим матеріалом у виробництві шин, забезпечує безпеку роботи збирається системи.
Монтажні шини володіють відмінними експлуатаційними характеристиками. З
їх допомогою досягається висока герметичність стикованих ділянок без використання герметиків, забезпечується необхідна жорсткість у з'єднаннях комплектуючих вузлів, а також безпеку і міцність кріплень.
У нас Ви можете замовити та купити шинорейку (фланцевий профіль) S-20 за оптовими цінами самовивозом зі складу в Києві або замовити доставку транспортними компаніями по всій Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 2500 мм |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Сталь |
| Покрытие | Оцинкованное |
| Толщина | 0.7 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: от 199 ₴


