
Профиль монтажный Т41 (41х41х2мм) 2.5м перфорированный оцинкованный
от 229 ₴/м
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
+380 (97) 754-26-68
Владислав- +380 (93) 637-94-28Отдел продаж
Пропонуємо профіль перфорований монтажний (траверса монтажна), виготовлений з оцинкованої холоднокатаної сталі, наступних розмірів:
- 30х20 мм;
- 30х30 мм;
- 41х41 мм.
Стандартна довжина профілів - 2,5 м 3,0 м).
Застосовуються для монтажу вентиляційних систем, кабельних трас, прокладання різноманітних комунікацій, навісу обладнання, у будівництві та ремонті.
Періодичні отвори круглої та овальної форми забезпечують зручність та простоту монтажу, кріплення болтовими з'єднаннями та різьбовими шпильками. Використання оцинкованої сталі підвищує термін експлуатації виробу, зберігає приємний естетичний вигляд і відсутність необхідності обслуговування поверхні профілю.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид профиля | Потолочный |
| Материал | Сталь |
| Покрытие | Оцинкованное |
| Ширина | 41 мм |
| Высота | 41 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Длина | 2500 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: от 229 ₴/м
