Люк каналізаційний чавунний типу "С" (В125)
Клас навантаження ― В125 (12,5 тон)
Рекомендоване місце встановлення: автостоянки, тротуари і проїжджа частина міських парків.
Цей люк рекомендуємо встановлювати у дворах багатоповерхових будинків, котеджних містечок, на сільських вулицях.
Нормативно-технічна документація ― ДСТУ Б. В. 2.5-26-2005 (ГОСТ 3634-99)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип люка | С |
| Материал люка | Чугун |
| Максимальная нагрузка | 12.5 т |
| Диаметр корпуса люка | 790 мм |
| Высота корпуса люка | 95 мм |
| Диаметр крышки люка | 650 мм |
| Толщина крышки люка | 33 мм |
| Назначение люка | В, Г,ПГ, ГС, ГТС,МТС |
| Наличие «ушек» | Да |
| Количество «ушек» | 4 |
| Вес корпуса люка | 26 кг |
| Вес крышки люка | 41 кг |
| Призначення люка | |
| Призначення люка | автостоянки, тротуари і проїжджа частина міських парків |
Информация для заказа
- Цена: от 6 586 ₴

