Характеристики:
- Клас навантаження: A15
- Вага: 42 кг
- d корпуса: 760х72 мм
- d кришки 600 мм
- Навантаження: 3т
Люк виготовлений з чавуну, клас навантаження даного люка А 15 (навантаження 3 тони), що дає можливість використовувати даний виріб в пішохідних і зелених зонах, в котеджах для септиків, на садових ділянках, в міських парках і скверах.
Люки каналізаційні використовуються для закриття підземних комунікацій - (зливових, каналізаційних, кабельних) також запобігання несанкціонованому доступу в ці колодязі. Ви можете їм закрити як каналізацію, стоки так і насосну станцію.
Люки можуть бути Оснащені замком для більшого збереження вашого майна.
Замок також застереже і вбереже ваших дітей від неконтрольованого доступу в приямок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Диаметр корпуса люка | 760 мм |
| Высота корпуса люка | 72 мм |
| Диаметр крышки люка | 600 мм |
| Толщина крышки люка | 22 мм |
| Назначение люка | В, ГТС,МТС, Т |
| Наличие «ушек» | Да |
| Количество «ушек» | 4 |
| Вес корпуса люка | 20 кг |
| Вес крышки люка | 22 кг |
Информация для заказа
- Цена: от 4 368 ₴

