Хіт з продажу

| Назва доріжки | Розмір,м | Стан |
|---|---|---|
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 1,0х1000х2000 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 1,0х1250х2500 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 1,0х1500х3000 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 1,0x1500x4 000 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 1,5х1000х2000 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 1,5х1250х2500 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 1,5х1500х3000 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 1,5х1500х4000 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 2,0х1000х2000 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 2,0х1250х2500 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 2,0х1500х3000 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 2,0х1500х4000 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 2,5х1000х2000 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 2,5х1250х2500 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 2,5х1500х3000 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 2,5х1500х4000 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 3,0х1000х2000 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 3,0х1250х2500 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 3,0х1500х3000 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 3,0x1500x4 000 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 4,0х1000х2000 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 4,0х1250х2500 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 4,0х1500х3000 | Н24, Н244 |
| Лист алюмінієвий "Квінтет" | 4,0х1500х4000 | Н24, Н244 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип листа | Рифлений |
| Матеріал листа | Алюміній |
| Покриття | Без покриття |
| Стан виробу | Нове |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Вага 1 п.м. | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 034 ₴


